MARTENTI Art&Technology

Profil firmy

Sztuka i Technologia

MARTENTI jest bazującą na wiedzy innowacyjną firmą kreacyjno-technologiczną. Jesteśmy ekspertami w kompleksowej realizacji i efektywnym zastosowaniu multimediów oraz produkcji audiowizualnych w e-marketingu. Kreujemy rozwiązania poza utartymi schematami i możemy zaproponować inne podejście.

Firma oparta na wiedzy

Integrujemy i stosujemy interdyscyplinarną wiedzę, kompetencje, kreatywność, umiejętności, talent i doświadczenie naszego zespołu. Osiągamy efekt wielokrotnej synergii uzyskując duży potencjał biznesowy.

Równolegle prowadzimy działania skierowane na tworzenie nowej wiedzy, nowych koncepcji produktowych, oraz odkrywania nowych obszarów rynku i nowych możliwości biznesowych dla nas i naszych klientów. MARTENTI jest autorem Impulsowej Metody Multimedialnej oraz twórcą opartego na niej systemu mobilnego wspomagania edukacji CONVERGO. Specyfikacja systemu CONVERGO jest przedmiotem naszej międzynarodowej aplikacji patentowej.

Zorientowanie na wiedzę pozwala MARTENTI na uzyskiwanie stałego rozwoju, zarządzania unikalnymi kompetencjami oraz na innowacyjne i kreatywne podejście do dynamicznego środowiska biznesowego. Wiedza stanowi jednocześnie nasz podstawowy kapitał oraz fundament naszej przewagi konkurencyjnej.

Innowacyjne projekty

Realizujemy innowacyjne projekty z wielu dziedzin, które integrują multimedia, technologie informatyczne i produkcje audiowizualne. Naszą pasją jest tworzenie użytecznych multimediów niezależnych od platform, systemów i urządzeń.

Jesteśmy przekonani o znaczącej i stale rosnącej roli przekazu audiowizualnego w rozwoju komunikacji marketingowej i nowych mediów. Prowadzimy Multimedialne Studio Filmowe. Kształtujemy nowe możliwości rozwoju video, poprzez jego integrację z przenikającymi się technologiami internetowymi i mobilnymi. Obrazem tego jest nasza oferta internetowej promocji audiowizualnej.

Sztuka i technologia

Nasze produkty synergicznie łączą sztukę i technologię wychodząc naprzeciw szerokiemu zainteresowaniu ciekawymi doświadczeniami, które wykorzystują możliwości dzisiejszych urządzeń komunikacyjnych i technologii multimedialnych.

Jednym z naszych celów jest odzwierciedlenie talentu i kreatywności naszego zespołu na dynamicznym rynku komunikacji multimedialnej i zagwarantowanie w ten sposób naszym klientom wyjątkowego potencjału integracji wciąż nowych technik komunikacji marketingowej z impaktem audiowizualnym oraz pomysłową i wciągającą narracją. Przy czym znaczenie ma dla nas nie tylko fascynacja nowymi technologiami, ale przede wszystkim ich potencjał komercyjny.

Kreacja jest naszym najważniejszym narzędziem, ale nie zapominamy o użyteczności i łatwości użytkowania. Szeroko wykorzystujemy możliwości technologiczne, ale zwracamy szczególną uwagę na estetykę i design. Skutecznie integrujemy sztukę i technologię (Art&Technology).

Nasze atuty

MARTENTI działa interdyscyplinarnie, kreatywnie, z wiedzą i doświadczeniem. Reprezentujemy stricte biznesowe podejście i dostarczamy klientom realne wartości. Jesteśmy profesjonalistami.

Interdyscyplinarność

Korzystamy z różnych obszarów wiedzy, przenosząc idee, koncepcje i metody pomiędzy wieloma dziedzinami, a interdyscyplinarny transfer wiedzy dodatkowo napędza naszą kreatywność.

Kreatywność

Zarządzamy naszym potencjałem kreatywnym przekształcając go w wartość biznesową. W ten sposób figury niemożliwe stają się realne.

Wiedza biznesowa

Posiadamy amerykańskie dyplomy szkoleniowe Uniwersytetu w Austin (Texas, USA) firmowane przez Instytut IC2 dotyczące komercjalizacji innowacji, a zespół MARTENTI wywodzi się z Inkubatora Przedsiębiorczości przy Akceleratorze Technologii UŁ.

Doświadczenie

W naszej pracy spotkaliśmy się z kilkuset firmami z całej Polski, z niemal wszystkich branż. Mamy przekrojowe i dojrzałe spojrzenie na biznes. Skutecznie działamy ponad 10 lat.

 • MARTENTI Art&TechnologyLogo
 • MARTENTI Sp. z o.o.
 •   ul. Beli Bartoka 24/U3
       (budynek Panoramika)
       92-547 Łódź
       POLAND
 •   +48 42 29 87 112
 •   +48 42 29 85 127
 •    +48 502 127 570
 •  info@martenti.com.pl

Informacja o firmie

MARTENTI jest bazującą na wiedzy innowacyjną firmą kreacyjno-technologiczną. Jesteśmy ekspertami w kreacji i zastosowaniu produkcji audiowizualnych oraz multimediów w e-marketingu. Nasze produkty synergicznie łączą sztukę i technologię. Skutecznie wykorzystujemy potencjał i możliwości dzisiejszych urządzeń komunikacyjnych i technologii multimedialnych. Kreujemy rozwiązania poza utartymi schematami i możemy zaproponować inne podejście.

MARTENTI realizuje innowacyjne projekty z wielu różnych dziedzin, które integrują multimedia, technologie informatyczne i produkcje audiowizualne. Jesteśmy przekonani o znaczącej i stale rosnącej roli przekazu multimedialnego w rozwoju komunikacji marketingowej i nowych mediów. Zapraszamy Państwa do współpracy!