MARTENTI Art&Technology

Projekty

Neologopedia
Neologopedia

Neologopedia to nowoczesne wspieranie rozwoju dziecka ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji komunikacyjnych. Dzięki holistycznym programom i metodom doskonalimy i rozwijamy potencjał tkwiący w każdym dziecku. Pomagamy w pokonywaniu trudności rozwojowych i edukacyjnych. Zajmujemy się korektą i doskonaleniem mowy, poprawą motoryki małej i dużej, kształceniem słuchu oraz wielu innych kompetencji szkolnych. Środki dydaktyczne wykorzystywane przez neologopedię w synergiczny sposób łączą zabawę, naukę i terapię. Neologopedia to poradnia psychologiczno-pedagogiczna, wydawnictwa multimedialne oraz aplikacje mobilne.

Więcej

Internetowa promocja audiowizualna
Neologopedia

Multimedialne Studio Filmowe jest sprawdzonym partnerem biznesowym w kompleksowej realizacji produktów audiowizualnych dla komunikacji marketingowej. Kreatywnie realizujemy różnego typu video produkcje (m.in. filmy promocyjne, spoty reklamowe, billboardy sponsorskie, animacje, video prezentacje). Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego projektu i osiągnięcie oczekiwanych przez klienta rezultatów. Reprezentujemy fachową, solidną wiedzę (wyższe wykształcenie filmowe) i długoletnie doświadczenie zapewniające szybką i ekonomiczną realizację każdego typu produkcji audiowizualnej.

Więcej

Internetowa promocja audiowizualna
Neologopedia

Convergo to system mobilnego wspierania edukacji (mobile aided education) oparty na innowacyjnej impulsowej metodzie multimedialnej, zapewniający uczenie bez lekcji (lessonless-learning) oraz projektowanie procesów pamięciowych. Kierowany jest zarówno do wspierania uczenia samodzielnego jak i edukacji programowej. Projekt jest w trakcie stałego rozwoju oraz stanowi przedmiot aplikacji patentowej firmy MARTENTI.

Więcej
 • MARTENTI Art&TechnologyLogo
 • MARTENTI Sp. z o.o.
 •   ul. Beli Bartoka 24/U3
       (budynek Panoramika)
       92-547 Łódź
       POLAND
 •   +48 42 29 87 112
 •   +48 42 29 85 127
 •    +48 502 127 570
 •  info@martenti.com.pl

Informacja o firmie

MARTENTI jest bazującą na wiedzy innowacyjną firmą kreacyjno-technologiczną. Jesteśmy ekspertami w kreacji i zastosowaniu produkcji audiowizualnych oraz multimediów w e-marketingu. Nasze produkty synergicznie łączą sztukę i technologię. Skutecznie wykorzystujemy potencjał i możliwości dzisiejszych urządzeń komunikacyjnych i technologii multimedialnych. Kreujemy rozwiązania poza utartymi schematami i możemy zaproponować inne podejście.

MARTENTI realizuje innowacyjne projekty z wielu różnych dziedzin, które integrują multimedia, technologie informatyczne i produkcje audiowizualne. Jesteśmy przekonani o znaczącej i stale rosnącej roli przekazu multimedialnego w rozwoju komunikacji marketingowej i nowych mediów. Zapraszamy Państwa do współpracy!