MARTENTI Art&Technology

Internetowa promocja audiowizualna

Internetowa promocja audiowizualna

Innowacyjna, efektywna, wyróżniającą się formą i treścią audiowizualna prezentacja Twojej marki.

MARTENTI oferuje kompleksową realizację innowacyjnego rozwiązania e-marketingowego - internetowej promocji audiowizualnej. Internetowa promocja audiowizualna to synergiczne połączenie dynamiki video z technologiami webowymi i mobilnymi, skutecznie wykorzystujące olbrzymi potencjał integracji przekazu audiowizualnego ze stronami www, publikacji w sieciach społecznościowych, cross-linkowania i videopozycjonowania.


Innowacyjna komunikacja marketingowa

Firmy i organizacje ukierunkowane na rozwój, które stale poszukują nowych, skutecznych metod komunikacji marketingowej, mogą efektywnie wykorzystać dynamikę zmian technologiczno-środowiskowych do zastosowania innowacyjnych sposobów oddziaływań z ekosystemem biznesowym.

Duża cześć komunikacji marketingowej jest prowadzona on-line, ale w niezwykle konkurencyjnym środowisku treści internetowych coraz trudniejsze jest przyciągnięcie uwagi odbiorcy, uzyskanie jego czasu i zainteresowania, oraz przekazanie mu naszej propozycji w sposób możliwie szybki, dobrze zrozumiały i potencjalnie zapamiętany.

Dla skutecznego rozwiązania tego problemu MARTENTI proponuje internetową promocję audiowizualną, która może pomóc w uzyskaniu przewagi komunikacyjnej i wizerunkowej.


Dynamika przekazu i atrakcyjność wizualna

Kompleksowo realizowana przez MARTENTI internetowa promocja audiowizualna wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu zarówno firm jak i klientów (nadawców i odbiorców), na zwartą, dynamiczną, atrakcyjną i nowoczesną komunikację marketingową w formule multimedialnej oraz łatwo dostępną przez wiele urządzeń.

Zintegrowany ze stronami www obraz video, animacje, czy spoty reklamowe to dynamika telewizji połączona z technologiami webowymi i mobilnymi - czyli działające razem najskuteczniejsze obecnie media. Gwarantuje to mocny impakt i skuteczność przekazu.

Co więcej, internetowa promocja audiowizualna to atrakcyjność działań promocyjnych, a treści marketingowe w formie filmów, animacji, prezentacji, eksplainerów czy infografiki doskonale zintegrować można niemal ze wszystkimi działaniami digital i wykorzystać w wielu różnych kontekstach (content marketing).


Synergiczne działanie

Internetowa promocja audiowizualna stanowi strategiczną kompozycję produktów audiowizualnych wplecioną w mechanizmy i technologie marketingu internetowego. Poszczególne produkty działają synergicznie poprzez różne kanały dystrybucji oraz stanowią innowacyjne jak i efektywne kosztowo rozwiązanie e-marketingowe. Uzyskujemy w ten sposób wzmocnienie działań promocyjnych, ciekawe treści, a jednocześnie rozbudowę wizerunku i siły jego oddziaływania.


Przewaga wizerunkowa

Firmy i marki stosujące nowoczesne metody i mechanizmy komunikacji marketingowej są przez klientów docenianie, zapamiętywane i wyróżniane. Można i trzeba to wykorzystać. W ten sposób internetowa promocja audiowizualna zapewnia budowanie wyraźnej przewagi wizerunkowej.

Co równie ważne, działania w zakresie internetowej promocji audiowizualnej są relatywnie trwałe. Wzmocnione technologicznie publikacje video/multimedia mogą zachować dłuższą aktualność i być stałym elementem obecności marki/firmy on-line. Ze względu na oddziaływanie wielozmysłowe, mają również potencjalnie lepszą „zapamiętywalność” w stosunku do innych materiałów.


Videopozycjonowanie

Dodatkowa innowacyjność naszego rozwiązania polega na wykorzystaniu videopozycjonowania – czyli internetowej publikacji treści video jako mechanizmu zwiększającego ranking strony www i wyszukiwalność na dane słowa kluczowe. Jest to również bezpośrednia odpowiedź atrakcyjnym, audiowizualnym komunikatem marketingowym na zapytanie zainteresowanego użytkownika.

Videopozycjonowanie to nowa, doskonała alternatywa dla tradycyjnego pozycjonowania! Odpowiednio opracowane treści video są promowane przy wyszukiwaniu w Google oraz wyszukiwarce YouTube – umiemy to dla naszych klientów skutecznie wykorzystać.


Formuła narracyjna

Internetowa promocja audiowizualna zapewnia możliwość tworzenia narracji związanej z marką, produktem czy ideą, jednocześnie czyniąc ją zwartą i możliwie krótką. Dodatkowo uzyskujemy atrakcyjność wizualną i dźwiękową takiego przekazu oraz możliwość jego wygodnej ‘konsumpcji’ przez użytkownika/odbiorcę, w formie doskonale przez niego znanej (przekaz o charakterze ‘telewizyjnym’).

Przy czym sugerowaną przez MARTENTI formułą działań jest tworzenie wielu elementów składowych, dostępnych w zależności od kontekstu, zainteresowania, czy zapytania. Równie istotna jest integracja, czyli wplecenie przekazu audiowizualnego w inne treści internetowe, tak aby uzyskać efekt synergii i wzmocnienia. Elementy takiego zestawu tworzymy w zależności od potrzeb i przyjętej strategii, nie zapominając o ich użyteczności dla odbiorcy.

Szybki i skuteczny przekaz informacyjny

Przekaz audiowizualny to możliwość szybkiej prezentacji, a od strony odbiorcy szybkiej „konsumpcji” informacji, co jest obecnie cechą bardzo pożądaną. Wyraźnie obserwowanym trendem jest tworzenie i publikowanie animacji lub filmów próbujących w zwarty i symboliczny sposób przedstawić czy wyjaśnić korzyści/zalety danego rozwiązania, produktu czy usługi (tzw. explainer videos).

Co więcej, nowi i aktualni klienci oczekują tego typu przekazu informacyjnego dysponując ograniczonym czasem i cechując się pewną niecierpliwością. Mogą oni wybrać inną, nawet „słabszą” ofertę konkurencji, jeżeli będzie ona w możliwie szybki i przekonujący sposób zaprezentowana. Stąd audiowizualne/multimedialne formy komunikacji marketingowej (video marketing), takie jak internetowa promocja audiowizualna, są obecnie praktycznie obowiązkowe.


Wzmocnienie technologiczne

Tworzone przez MARTENTI elementy internetowej promocji audiowizualnej są „opakowane” i wzmocnione technologicznie. Polega to na wykorzystaniu różnych mechanizmów i możliwości, które dostępne są dla technologii webowych, w kontekście wzajemnego przenikania ścieżek publikacyjnych, kanałów komunikacji i konwergencji mediów.

Przykładem jest firmowy kanał YouTube, który ma duży potencjał marketingowy ze względu na możliwość technicznego połączenia publikowanego video w strumień oddziaływania w innych miejscach w sieci. Poprzez miedzy innymi cross-linkowanie, playlisty, opisy, subskrypcje, udostępnianie, komentowanie i rankingi, dany materiał video rozpoczyna swoją podróż przez internet, odwiedzając różnych internautów i spotykając się z nimi w różnych kontekstach.

Profesjonalna realizacja

Tworzenie atrakcyjnych dla odbiorcy, komunikatywnych, nienagannych warsztatowo jak i pomysłowych treści audiowizualnych nie jest łatwe – wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia, wyczucia, jak i sporej dawki umiejętności artystycznych. Przy czym stworzenie samego filmu czy animacji to niemalże dopiero początek – muszą one znaleźć wiele dróg swojej komercjalizacji. MARTENTI stanowi połączenie sztuki i technologii – zapewniamy realizację atrakcyjnych treści w ścisłym kontekście technologicznym i marketingowym.

Gwarantujemy profesjonalną i kreatywną realizację warstwy obrazowej i dźwiękowej internetowej promocji audiowizualnej poprzez nasze Multimedialne Studio Filmowe - doświadczony zespół profesjonalistów z branży produkcji audiowizualnych, a jednocześnie zapewniamy dla naszych produkcji wzmocnienie technologiczne i ich strategiczne wykorzystanie.

Elementy

Komponenty
 • Videopozycjonowanie
 • Firmowy kanał YouTube
 • Kreatywna zawartość
 • Wzmocnienie technologiczne
Narzędzia
 • Wielokanałowa dystrybucja
 • Integracja przekazu video
 • Identyfikacja audiowizualna

Korzyści i zalety

 • Innowacyjna, efektywna, atrakcyjna, spójna, multimedialna, wyróżniającą się formą i treścią internetowa prezentacja firmy/marki i jej oferty.
 • Szybki, sugestywny, zwarty i atrakcyjny nośnik informacji.
 • Wysoki poziom estetyczny, artystyczny, a zarazem merytoryczny.
 • Jednolita, spójna wizerunkowo promocja w wielu kanałach komunikacji internetowej.
 • Indywidualne scenariusze działań kreatywnie opracowane dla każdego klienta.
 • Firmowa identyfikacja audiowizualna.
 • MARTENTI Art&TechnologyLogo
 • MARTENTI Sp. z o.o.
 •   ul. Beli Bartoka 24/U3
       (budynek Panoramika)
       92-547 Łódź
       POLAND
 •   +48 42 29 87 112
 •   +48 42 29 85 127
 •    +48 502 127 570
 •  info@martenti.com.pl

Informacja o firmie

MARTENTI jest bazującą na wiedzy innowacyjną firmą kreacyjno-technologiczną. Jesteśmy ekspertami w kreacji i zastosowaniu produkcji audiowizualnych oraz multimediów w e-marketingu. Nasze produkty synergicznie łączą sztukę i technologię. Skutecznie wykorzystujemy potencjał i możliwości dzisiejszych urządzeń komunikacyjnych i technologii multimedialnych. Kreujemy rozwiązania poza utartymi schematami i możemy zaproponować inne podejście.

MARTENTI realizuje innowacyjne projekty z wielu różnych dziedzin, które integrują multimedia, technologie informatyczne i produkcje audiowizualne. Jesteśmy przekonani o znaczącej i stale rosnącej roli przekazu multimedialnego w rozwoju komunikacji marketingowej i nowych mediów. Zapraszamy Państwa do współpracy!